SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – Slavia Karlovy Vary 4:14 (1:3, 2:5, 1:6)

Střešovice – Za slunečného počasí k nám zavítal soupeř vzdálený nejen polohou ale i tabulkově. Karlovým Varům patří v tabulce 4. místo a nás tak čekalo náročné utkání.

Do utkání jsme vstoupili výborně. Během prvních 5. minut jsme si vytvořili 3 gólové příležitosti ale bohužel jsme nedokázali ani jednu využít. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a do ničeho nepouštěli.

Jak už to ale letošní sezónu bývá, naši individuální chybou jsme soupeři z ničeho nic darovali 100% šanci a ten jí využil. I nadále jsme si drželi herní převahu ale z nepochopitelného důvodu jsme se snažili míč „donést do branky“ a prakticky vůbec nestříleli z jasných pozic. Soupeř poté 2x potrestal náš nedůraz kolem branky a zvýšil postupně na 3:0. Do konce 1. třetiny jsme se ale dokázali vzchopit a alespoň snížit na 3:1.

Začátek 2. třetiny nemohl být lepší. Opět jsme soupeře zamkli u jeho vápna a ihned snížili na 3:2. Pokračovali jsme v dobrém výkonu a zaslouženě jsme ve 43. minutě vyrovnali na 3:3. V tu chvíli si každý, kdo utkání sledoval myslel, že zápas otočíme, neboť jsme měli herně navrch. Opak byl ovšem pravdou. Ihned 2 minuty po vyrovnání se hosté opět dostali do vedení a my se psychicky složili a během 9 minut jsme obdrželi další 4 branky. Stav po 2. třetině byl tedy 3:8.

Do 3. třetiny jsme chtěli vstoupit aktivně a co nejdříve vstřelit branku, která by nás „vrátila na koně“. To se ovšem nestalo. Během prvních 9 minut jsme opět dostali 3 branky a utkání se poté spíše dohrávalo. Dokázali jsme vstřelit jednu branku, která už ale bohužel znamenala jen „korekci“ skóre. Opět jsme ztratili zápas, který byl většinu času vyrovnaný. Celkové skóre skončilo hrozivým podílem 4:14.

Očima trenéra: Zbytečně ztracený zápas. Psychika. To je hlavní problém, který nás trápí celou sezónu. Jde již o několikátý, dobře rozehraný zápas, který nedokážeme kvůli 1-2 inkasovaným brankám dotáhnout do konce a zbytečně se složíme. Určitě se nedá nikomu upřít snaha, ale v klíčových situacích volíme pod tlakem špatná řešení a vznikají tak individuální chyby, které potom sráží celé mužstvo. Těchto chyb se musíme do příště vyvarovat.

Střelec SKS1911: Přikryl, Guidji, Sobotka, Abt

Sestava SKS1911: Kaplický – Sovobda ©, Flessig, Frýdl, Šedivý – Přikryl, Abt, Kroupa, Korbel, Hynek, Sobotka, Veselý, Guidji – Bartoň, Maceček

Další utkání hrajeme v sobotu 13.4. v Neratovicích od 14:00. Přijďte nás podpořit!

Jakub Vladyka