U14 – FK Dukla Praha 2:5 (2:4)

Střešovice – V dalším divizním utkání nás čekal pražský soupeř, vedoucí celek naší soutěže. Tým který doposud nastřílel 151 branek a obdržel pouze 4.

Kluci se nelekli a vstoupili do utkání bravurně a s odhodláním porazit lídra tabulky.

Aktivní hra s vysokým pressingem a repressingem nám umožnila potrápit vedoucí tým tabulky.

V 11.minutě jsme šli do vedení, bohužel soupeř velmi rychle zareagoval a využil chvilku naší nepozornosti k vyrovnání. I nadále jsme byli však aktivní a ve 20.minutě jsme soupeři opět odskočili na 2 :1. Skóre jsme však opět neudrželi dlouho a soupeř vyrovnal. Ve 32. minutě byl tak stav opět nerozhodný 2:2. Poté jsme si vybrali slabší pasáž a Dukla nám zasadila dva přesné zásahy. Do šaten se tak šlo za stavu 2:4 pro hosty.

Hráče jsme o přestávce nabádali ke klidu , a aby se nebáli hrát svůj fotbal. Druhá půle byla chudá na góly. Padla jen jedna branka. Bohužel opět do naší sítě. Ke konci utkání soupeř mohl ještě pozměnit konečné skóre z pokutového kopu, ale penaltový specialista Setinský byl proti byla to jeho již třetí chycená desítka v této sezóně.

Rozdíl ve výkonu kluků oproti podzimu je znát. Hráči se hodně zlepšili.

Sestava: Setinský, Pavlík, Bílek (59.Havlena), Vyhlíd, Klauz, Martinka© (79.Brandejs), Šimek (50.Kunc), Kalaš (71.Macourek), Karas (77.Svoboda K.), Bouzek (48.Kubíček), Stanečka // Kubicek, Kunc,Havlena,Macourek,Brandejs,Svoboda

Góly: Pavlík,Šimek

Příští utkání hrajeme na půdě Roudnice nad Labem v sobotu 23.3.2024 od 12:00. Přijďte nás podpořit.