SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U14 – FK Neratovice Býškovice 3:3 (2:1)

Střešovice – Na velký pátek nás ve čtvrtém jarním kole čekalo další divizní utkání proti týmu FK Neratovice – Býškovice. Zápas s aktuálně 5. týmem tabulky.
Na domácím hřišti nás, ale čekala druhá jarní dělba bodů.
Náš výkon, ale nebyl vůbec špatný, šancí jsme měli několik, ale i přes dobrý týmový výkon jsme se soupeřem nedokázali bodovat doma naplno.


V utkání s fotbalově velice kvalitním soupeřem nám vyšel úvod, kdy jsme soupeře zaskočili naší aktivitou, a dobrým pressingem. Díky této těmto faktorům jsme šli v deváté minutě do vedení brankou Šimka.

Bohužel nás vedoucí branka uspokojila a my jsme polevili v naší dosavadní dobré práci. Po ztrátě míče ve středu zálohy soupeř udeřil a díky našemu nedůrazu se Neratovicím povedlo srovnat skóre. Poté jsme přebrali otěže utkání opět my.

V šestadvacáté minutě napřáhl z dálky Klauz, jeho dobrá střela zapadla pod břevno a stav byl 2:1. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě jednu velkou šanci, ovšem před prázdnou brankou z metrové vzdálenosti jsme nastřelili pouze tyč.
 
Po přestávce došlo k navýšení skóre, za podtržení Karase následovala penalta, kterou proměnil se štěstím kapitán Martinka.

S přibývajícím časem jsme protočili sestavu a po několika střídání naše hra ztratila jiskru. Nebyly jsme vůbec aktivní a Neratovičtí nás zatlačili. Chyběl důraz, a odvaha pracovat s míčem. Vytratil se chtíč hrát fotbal, a získávat míče vysoko na soupeřově polovině. Naše neaktivita sebou nesla více faulů, a soupeř dokázal ze standardek trestat.

Za stavu 3:2 vše vyvrcholilo nejprve červenou kartou pro Kubíčka, který svou nedisciplinovaností poslal tým do nevýhody už po osmy minutách pobytu na hřišti.

Po vyloučení soupeř cítil šanci na bodový zisk. V 84.mnutě (nastaveny měli být pouze dvě minuty) jsme po sérii rohových kopů inkasovali tvrdé KO, kdy jsme nechali naprosto nebráněného hráče hostí hlavičkovat přesně.

 V tomto zápase jsme si rozhodně zasloužili vyhrát, měli jsme vstřelit více branek, šance jsme na to rozhodně měli.

Očima trenéra: Mrzí mě branka, kterou jsme obdrželi v poslední vteřině po uplynutí nastaveného času. Takové situace musíme umět pohlídat a věřím, že až nastane podobná situace dokážeme ji vyřešit lépe a obětavěji.
Musíme se umět udržet nervy na uzdě, a dokázat taková utkání, ve kterých vedeme dotáhnout do konce a nebát se hrát.

Branky SKS1911: Šimek, Klauz, Martinka

Sestava SKS1911: Setinský – Bílek, Klauz, Vyhlíd, Pavlík, Martinka, Šimek (65´Macourek), Kalaš (60´Markovic), Stanečka (50´Kubíček), Karas, Kunc (41´Havlena)

Raphael Belei