SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 – Dukla Jižní Město 0:1 (0:0)

Střešovice – Krásné sobotní dopoledne mělo předznamenat příhodné fotbalové podmínky a ničím nerušený fotbal. Než jsme si stihli změřit síly se soupeřem, musel nejprve vypoklonkovat s pomocí vedoucího a policie ČR střešovický správce místního narušitele.

K fotbalu: Začali jsme hned od začátku ve slušném tempu, soupeře jsme nenechali vůbec hrát a byla jen otázka času, než si proklestíme cestu ke vstřelené brance. Své šance jsme lehkovážně zahazovali a poločas skončil bez branek.

Na svou střeleckou impotenci jsme navázali i v polovině druhé. Vlastní chybou jsme lacino darovali hostům rohový kop, který hlavičkou z malého vápna využili ke vstřelení nakonec jediné branky v utkání. Dvě břevna, tyč, minimálně tři samostatné nájezdy na brankáře, góly na hlavách po dobře rozehraných rozích. Nic nebylo platné. Nešťastná a zbytečná ztráta. Herní i sportovní projev, nasazení a bojovnost – vše tentokráte v pořádku.

Na body to tentokrát nestačilo.

Základní sestava:
Halák – Schürrer, Kučera (K), Bouček – Šebesťák, Bazala, Kubička, Burger, Matějka – Kuzhman, Weinrich
Střídali:
Báča, Řežábek, Vosický, Navrátil, Šimánek
Hráč utkání: David Matějka

„Není hanbou čestný neúspěch, ale strach z neúspěchu.“
Henry Ford, bývalý americký podnikatel, průkopník automobilového průmyslu (30.7.1863/7.4.1947)

Daniel Klír, 3.6.2023