SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – SK Hostivař 2:0 (1:0)

Střešovice – Svůj pohled na zápas pro naše stránky sepsal hráč utkání, Martin Davalos Cortéz:

The game on Saturday had started well with a goal in the first minutes giving us an advantage however we began to lose the control of the game and let the other team create more chances. We had been able to hold of the opposition in the first half and keep the lead. In the second half we kept a lot of the ball and improved on passing eventually scoring a 2nd goal to help win the game. Although it proved an even game, we had been able to secure the win with 2 goals.

Sobotní utkání začalo dobře, když jsme v prvních minutách získali převahu gólem, nicméně jsme začali ztrácet kontrolu nad zápasem a nechali jsme soupeře vytvořit si více šancí. V prvním poločase se nám dařilo soupeře držet v bezpečné vzdálenosti a udrželi jsme si vedení. Ve druhém poločase jsme drželi hodně míč a zlepšili přihrávky, nakonec jsme vstřelili druhý gól, který nám pomohl vyhrát zápas. Přestože se ukázalo, že zápas byl vyrovnaný, dokázali jsme si vítězství pojistit dvěma góly.

Očima trenéra:
Z výhry i výkonu máme radost. Bylo důležité se po nezdařeném začátku jarní části konečně někde chytit a v domácím prostředí proti čtvrté Hostivaři se nám to bojovným výkonem povedlo. Radost máme z čistého konta Dymy i ze střelců obou branek. Ocenit je třeba i asistenty na obě branky a to jak našeho brankáře na gól Slezáka v závěru utkání, tak zejména Davida Vihana za obrovský podíl na brance vítězné. Poděkování za dobrou práci v utkání ale patří všem hráčům. Hladkému průběhu utkání jistě pomohlo i suverénní řízení mladého rozhodčího Ulče.

Hráli:
Nahorianskyi(7), Houdek(7), Přikryl(7), Dostál(7), Veselý(7), Davalos(7), Grégr(K, 7), Přáda(6.5), Masopust(6), Vihan(6.5), Dorner(6.5), Dušek(6.5), Novotný(6.5), Slezák(6.5)
Góly:(asistence)
Jan Grégr(David Vihan), Vojtěch Slezák(Dmitry Nahorianskyi)
Hráč utkání:
Martin Davalos Cortéz

Hráčská jubilea:
Hynek Dorner – 55. start v SKS

Jorik Dostál – 20. start v SKS

Jan Grégr – 205. start v SKS, 20. gól v SKS

Dmitry Nahorianskyi – 45. start v SKS
Šimon Přáda – 40. start v SKS
David Vihan – 150. start v SKS

Trenérská jubilea:
Daniel Klír – 100. výhra v SKS

Foto: DB3
Text: Martin Davalos Cortéz, Daniel Klír


Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“
Tomáš Baťa, český podnikatel (1876-1932)