My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MA – SK Aritma Praha B 3:0 (1:0)

Sk Střešovice 1911 – SK Aritma Praha B

ČIPOVÁ KARTA – Za zrodem dle patentního úřadu stojí nezávisle na sobě Němec Jürgen Dethloff a Francouz Rolland Moren. Oba své patenty zapsali v roce 1978. Čipové karty umožňovaly především přístup do nějakého prostoru. Proto jsme kladli důraz na náš přístup, který měl snáze odemykat vokovickou obranu a měl nás dovést ke třem bodům.

Střešovice – Druhé jarní kolo jsme odehráli opět na domácí půdě. Tentokrát v derby Prahy 6 s vokovickou rezervou SK Aritma Praha. Mladý tým soupeře jsme rozhodně nehodlali podcenit.

Statistiky 1. poločasu: branky: 1-0, střely: 12-3, rohy: 4-2, faktor xG: 0,87 – 0,21

Nastoupila tato sestava:
Sestava SKS:  Hampl – Štyks, Vyjdák, Němec T. , Charvát (C) – Rothe, Kříž (63´Fischer), Věchtík D. (87´Fischer), Alba (70´Oblozhok) – Kouklík (90´Zumr) , Burýšek (90´ Zvolenský). Připraveni Pospíchal, Věchtík P.

11´ Statistika prvního poločasu byla jednoznačně na naší straně, často jsme však v poslední třetině hřiště nebyli příliš nebezpeční. Výjimkou byla situace u prvního rohového kopu. Charvát poslal míč do vápna a Burýšek zatloukl skobu neomylně do sítě. GÓL. VOJTĚCH BURÝŠEK 1:0 (as. Martin Charvát)

15´ – 30´ Soupeř měl určité náznaky, které však nedotahoval do zdárného konce. Na pravé straně nás zlobil rychlonohý Hagino. Naším nejpilnějším střelcem byl překvapivě Kříž, jeho pokusy však mířili vždy vysoko. Třetí rohový kop v pořadí opět přinesl nebezpečí pro banku soupeře. Charvát poslal míč na přední tyč, Alba dokázal prodloužit a Kouklíkova teč hlavička mířila těsně vedle tyče.

39´ V prvním poločase jsme soupeře příliš k ničemu nepustili, na druhou stranu náš pohyb a celkový výkon byl spíše rozpačitý. A divák rozhodně nekonzumoval nijak atraktivní podívanou.

59´ Druhý poločas byl možná na pohled vstřícnější, nicméně hrálo se především ve středu hřiště. Žádný fotbal nahoru dolu se rozhodně nekonal. N8m pomohla druhá branka. Sražený centr si na hranici vápna zpracoval na prsa Kouklík, posunul do středu do lepší střelecké pozice a utaženou přesnou střelou k tyči se postaral o klid na našich kopačkách. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 2:0

61´ Zápasová tečka přišla o další dvě minuty později. Alba dostal z výhozu míč od Hampla, vykoupal u postranní čáry hned dva protihráče najednou a excelentním pasem našel na středu hřiště nabíhajícího Rothe. Tomu vyšly hned dva fotbalové momenty v řadě. Perfektní zpracování míče ze vzduchu do pohybu za bránící hráče a vzápětí pohotová střela přímo do šibenice. Nádherný fotbalový moment. GÓL. TOMÁŠ ROTHE 3:0 (as. Roman Alba, Pavel Hampl)

65´ – 80´ Pasáž, ve které jsme kontrolovali utkání. Soupeř měl sice 4 rohové kopy, téměř však neohrozil branku. Nakonec Artima docílila branky, po centru zleva osamoceně hlavičkoval hráč, který však využíval své ofsajdové postavení, jeho dorážka do prázdné branky už tedy neplatila.

81´ Největší šance soupeře vznikla nepovedeným výkopem Hampla. Ten doslova namazal míč na střed hřiště a vzápětí Hagino šel sám na branku, rozhodl se přehodit lobem Hampla, ten svou chybu dokázal napravit, když konečky prstů tečoval na roh.

88´ Poslední šanci zápasu jsme měli my. Tentokrát Hampl ukázal nesporně své kvality, kdy stáhl ze vzduchu míč, rychle a hlavně přesně vyhodil na polovinu hřiště míč na Rothe, ten šel v tandemu s Burýškem, po výměně míče se ve vápně do tutovky dostal právě Rothe, jenže záklon a nad.

Další krok jsme bodově zvládli. Chybí ještě 13 schodů. Ten další se pokusíme udělat příští sobotu 25. března od 15:30 na UMT Motorletu proti 1999 Praha. Děkujeme za podporu.