OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Slavia Karlovy Vary – U14 4:1 (0:0)

Karlovy Vary – Za svítání  jsme se vydali do Carlsbad, pardon do Karlových Varů.
Vyhlášené lázeňské město, tentokrát nám svým počasím neumožnilo návštěvu vyhlášené kolonády ani sídlo Karlovarského festival.
Místo toho jsme navštívili lidickou ulice kde se nachází stadion místní Slavia KV
kde jsme nastoupili k 23.kolu divizního utkání kategorie U14 za deštivého až zimního počasí.
Soupeři jsme měli co vracet, při podzimním utkání nás totiž o vítězství připravila nesprávně nařízená penalta v poslední vteřině utkání.
Vstup do utkání byl dle našeho očekávání. Diktovali jsme tempo hry, drželi míč a soupeře nepouštěli až na výjimky do hry.
vysunutým pressingem jsme soupeře prakticky nepouštěli z jeho poloviny, neustálým tlakem jsme Karlovarským neodvolili prakticky kombinovat, a tak často volili osvobozující odkop, kteří naši zadáci dokázali v poklidu pohlídat.

Naše aktivita vyústila v několik zakončení, bohužel ani výpad Martinky, ani samostatný nájezd Stanečky nevedl ke kýžené brance. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0

Do kabin tentokrát není úplně přesné, klíče se nám kdesi zatoulali a tak místo odpočinku a nasbírání potřebné energie jsme se všichni pustili do hledání. Najít klíče se podařilo takřka s hvizdem sudího, a je dost možné že tato eskapáda nás stála dnes body.

Vstup do druhého poločasu byl totiž doslova hororový. Ihned z výkopu soupeře jsme inkasovali úvodní branku. Po centru jsme zůstali statičtí a útočník domácích neměl problém skórovat,. Uběhlo asi tak 30 vteřin z druhého poločasu!

Pokud o rychlou reakci zůstal bez efektu. Z naší hry se vytratila lehkost a koncentrace, ztráceli jsme jednoduše míče a v soubojích jsme prakticky nebyly. Naše reakce byla velmi opožděná takže jsme všude byly druhý. Musela přijít reakce z lavičky a okysličení hry. Šika, kterému dnes utkání nesedlo vystřídal Markovič. Místo mobilizace, ale přišel druhý úder Karlovarských! Na vlastní půlce jsme v 55.minutě ztratili míč a soupeř trestal nekompromisně.

Obrana se úplně rozsypala, další ztracený míč Bouzka, který místo navádění míče do křídla k překvapení všech zvolil cestu k našemu pokutovému území. Stav 3:0 nás donutil k přeskupení řad na 3-4-3 s Kuncem na křídle. Soupeř ovšem využil opět naší individuální chyby zasadil nám KO. I přes nepříznivý vývoj jsme se snažili alespoň korigovat výsledek a hráli vabank. Začali jsme se tlačit více do zakončení , soupeř si v této fázi pomáhal fauly, během sedmi minut jsme kopali šest standardek a z jedné se nám podařilo zapsat alespoň čestný úspěch. Martinkovu střelu doklepával Kunc.
Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Ta první patřila jednoznačně nám, ale trápí nás koncovka, ve druhé dominoval soupeř a na rozdíl od nás dokázal chyby efektivně trestat.
Zápas jsme odehráli bez stálic Pavlíka s Karasem, jejich absence byla znát zejména v rychlosti a soubojích. Týmu chybělo herní myšlení, chytrost a urputnost.

Branky SKS1911: Kunc
Sestava: Setinsky, Kubicek, Bilek, Klauz, Vyhlid, Kalas, Havlena(75’Svoboda), Simek(54′ Markovic), Stanecka, Martinka,Bouzek(59’Kunc)

Další utkání odehrajeme v neděli 28.4.2024 od 12:30 proti České Lípě. Přijďte nás podpořit.