SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MA – TJ Sokol Cholupice 8:2 (1:2)

INFERNO – Čtvrteční trénink skončil předčasně. Velmi netradiční a silná průtrž mračen připomínala pekelný výjev, někteří hráči ho označili za „Mordor“, území temného vápna Saurona z trilogie J. R. R. Tolkiena. Inferno je biblické označení pro peklo, které jsme chtěli nachystat dnešnímu soupeři z Cholupic. Na hřiště měly nastoupit tajfuny, hurikány, vichřice a tornáda. Nastoupil „mlžný opar“.

Statistiky 1. poločasu: branky: 1-2, střely: 7-5, rohy: 6-2, faktor xG: 0,45 – 0,67

Statistiky 2. poločasu: branky: 7-0, střely: 14-5, rohy: 4-0, faktor xG: 2,02 – 0,16   

Nastoupila tato sestava:
Sestava SKS:  Hampl (86´Pospíchal) – Štyks, Vyjdák, Němec T. (91´ Věchtík P.), Charvát (C) – Rothe (73´ Rožec), Kříž, Věchtík D., Oblozhok (46´Zvolenský) – Kouklík (85´ Fischer) , Burýšek (86´ Fischer). Připraven Alba.

Střešovice – Velmi lehkovážný začátek nám zkomplikoval celý první poločas. Zápas zcela odlišných poločasů. Zápas před početnou diváckou kulisou. Zápas s choreem Green & White.

Chyba v rozehrávce při útočném přechodu přinesla obrovskou šanci našemu protivníkovi. Vilkner se dostal z boku za beky, jeho střelecký pokus konečky prstů vytáhl Hampl na rohový kop.

Nepoučili jsme. Obdobná chyba v rozehrávce směrem dozadu už byla potrestána. Soukal se s ničím nepáral a tvrdou střelou nedal Hamplovi šanci. Soukal Tomáš 0:1

Zareagovali jsme na inkasovaný gól poměrně rychle. Kouklík rozehrál na Rotheho, ten vysunul Burýška, jeho lob rozvlnil prozatím pouze boční síť.

18´ Už bylo srovnáno. Kouklík opět rozehrál velmi dobře míč doprava na nabíhajícího Burýška, ten potáhl k brankové čáře, počkal na náběh právě Kouklíka, který svůj nekompromisní volej otřel o tyč. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 1:1 (as. Vojtěch Burýšek)

33´ Po vyrovnání náš výkon opět uvadl a do šancí se dostával pouze náš soupeř. Nedůraz ve vápně po zahrané standardce soupeř z Prahy 4 neztrestal. Schönmann si pak udělal z našich hráčů stromovou alej, z vlastní poloviny si navedl míč až na vápno a umístěnou střelou poslal Cholupice opět do vedení. Schönmann Daniel 1:2

V závěru prvního poločasu mohl soupeř dokonce odskočit o dva góly. Naštěstí odmítl. Když nevzešla bouře z kabiny do první půle, musela přijít po první půli bouře do naší kabiny. Orkán Sabine. Její cíl byl jednoznačný. Vyvolat INFERNO. Hervert, Kyrill, Katrine, Harvey, Carmen, Ivan, Ophelia, John, Bhola, Olivia, do branky Luis a ze střídačky Andrew, Audrey, Hugo, Sandy, Betsy, Ike a Mitch. To, co mělo přijít v první půli, přišlo ve druhé.

46´ Faul na Kouklíka. Míč si k trestnému kopu postavil Burýšek. Rychlou padající střelou k tyči vyrovnal. GÓL. VOJĚTCH BURÝŠEK 2:2

52´ Zvýšenou aktivitou a rychlým dostupováním donutil Kouklík soupeře k malé domů. Tu však vystihl Burýšek, klička gólmanovi a střela do prázdné branky. GÓL. VOJTĚCH BURÝŠEK 3:2

55´ Střela Burýška překvapila brankáře Teichmana, ten ji pouze vyrazil před sebe a dobíhající Zvolenský tak mohl vsítit svůj první gól v této sezóně. GÓL. STEFAN ZVOLENSKÝ 4:2 (as. Vojtěch Burýšek)

61´ Nejprve se bravurně předvedl Hampl, jedinou šanci soupeře ve druhé půli zneškodnil svým jednorukým reflexem. Vzápětí jsme udeřili popáté. Burýšek se propletl mezi beky a nachystal luxusní pozici pro Věchtíka. Ten zachoval klid a s obrovským přehledem zakončil. GÓL. DAVID VĚCHTÍK 5:2 (as. Vojtěch Burýšek)

81´ Na chvilku jsme pozastavili gólové hody. Inferno pro Cholupice však pokračovalo. Hamplův výkop nejprve Burýšek prodloužil, od beka se míč však opět odrazil k Burýškovi. A ten se s míčem nepáral. Tvrdá přízemní střela, brankář ani nezareagoval. GÓL. VOJTĚCH BURÝŠEK 6:2 (as. Pavel Hampl)

83´ Burýšek odmítl další branku. Kouklík dloubl za beky. Burýšek si skvěle zpracoval, oběma stoperům snadno pláchl, technickou střelu však tentokrát Teichman vystihla nohou vyrazil. A tak si čtvrtý zásah Burýšek nechal na další minutu. Štyksův parádní centr dopravil do sítě hlavou. GÓL. VOJTĚCH BURÝŠEK 7:2 (as. Martin Štyks)

90´ A ještě jedna fotbalová laskonka na závěr. David Věchtík uvolnil rozběhnutého Kouklíka. Ten si navedl míč na hranici vápna, překvapil tím, že nestřílel pravou, nýbrž míč zasekl a na vedl si ho na levou nohu, kterou vyšvihl parádní šibenici. GÓL. TOMÁŠ KOUKLÍK 8:2 (as. David Věchtík)

7 branek ve druhé půli. 12 jarních bodů z 12. Zbývá 11 zápasů. Musíme pokračovat. Odhodlaně. Sebevědomě. Další štace se koná na velikonoční pondělí. 10. dubna od 16:30 na Vyšehradě. Žádný zápas nebude jednoduchý. Snad se vyvarujeme komplikacím. SKS 4EVER.

25/3 2023 Zizzé