SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Lipence 1:2 (1:0)

Střešovice – Borce z Lipenců jsme přivítali netradičně v pátek a netradičně na přírodní trávě. Měli jsme co vracet, na podzim jsme po hodinové hře v oslabení u nich prohráli..

Tentokrát jsme to vzali za lepší konec a zápasu jsme vládli. Brzy vstřelil pěkný vedoucí gól po individuální akci J.Burger (1:0), hra se nám dařila a další šance jsme si vytvářeli celkem pravidelně. Bohužel jsme opětovně selhávali v koncovce. Naše obrana pak bez větších problémů eliminovala pokusy soupeře o útočné akce, zápas nebyl rozhodnutý. V závěru poločasu se jeden z našich halfu nechal vyprovokovat k reakci, když byl úmyslně a nebezpečně faulován po odehrání míče a brzy na to řešil zbytečnou ztrátu míče ve středu pole přidržením soupeře. HR ho podvakrát odměnil žlutým kartonkem, a tak jsme šli do kabin sice s vedením ale opět v oslabení. Průběh první půle naznačil, že tentokrát to nemusí mít fatální následky..

Obraz hry se po přestávce nutně změnil, museli jsme se přeorientovat na hru v 10 ti, a tak Lipenečtí více útočili… K vyrovnání se dostali bohužel velmi brzy: dlouhý aut do našeho vápna propadl a hostující player zareagoval rychleji než my (1:1). Utkání bylo otevřené, na vítěznou branku myslela obě mužstva, mimo jiné zajímavé akce nás podržel skvělým „doublesavem“ gólman.

V závěrečné fázi pak přišel další díl nekonečného seriálu „Ochoč si svého rozhodčího“: poslední obránce hostů fauloval našeho útočníka postupujícího na bránu, HR sledující zblízka celou situaci mu ukázal červenou kartu, poslal ho do kabin a síly na hřišti se měly početně vyrovnat. Hosté však však byli jiného názoru, okamžitě z lavičky i hřiště sudího verbálně atakovali, což se zřejmě nelíbilo AR2, a tak po chvíli a domluvě od jednoho z lipeneckých diváků zařídil/nařídil „změnu“ červené karty za žlutou… Navíc jsme přišli i o bod za remízu, neboť jsme jednomu z lipeneckych nechali trestuhodně množství času a prostoru aby si v rohu vápna připravil míč a v klidu přesně odcentroval na hlavu svého nekrytého spoluhráče (1:2) .

Naše závěrečné úsilí ještě přineslo šance, gól už ne….. Zápas jsme prohráli sami, dal se rozhodnout již v první půli a měli jsme se vyvarovat nezodpovědnosti vedoucí k vyloučení. 

Sestava SKS: Mulač – Barták, Papež, Smejtek, Krejčí (61.Marik) – Michalanský (70. Šperl), Vejvoda Vyskočil, Vondrášek – Burger, Chvalovský. Dále připraven: do brány Hrdlička.

Gól SKS: Burger

Zápas očima soupeře zde:
https://www.sokollipence.cz/Atym/A23_21kolo.html 

RT