SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: U17 – Kosmonosy

U17 – Kosmonosy 3:2 (3:1)

Střešovice – Zima nakonec přeci jen dorazila do Prahy, stejně jako soupeř z Kosmonos a my jsme, po neuskutečněném první přípravném utkání s Viktorií Žižkov z důvodu nezpůsobilého terénu, si mohli konečně v roce 2023 zahrát zápas.

Utkání to bylo slušné, fér a místy v dobrém tempu. Celá republika nejspíš žila prezidentskými volbami, my jsme se však plně soustředili na svůj výkon a nemysleli na nic jiného. To se hráčům povedlo, do zápasu vložili své schopnosti fyzické i technické a místy předváděli pohledný fotbal. Soupeř nám příliš nezatápěl, ale tím spíš jsou vykřičníkem dva obdržené góly v naší síti z dvou šancí hostů. Důvodem je nekoncentrace v závěru obou poločasů. Zdařile jsme hráli kombinačně, vytvořili jsme si řadu střeleckých příležitostí a zejména Rubáš na levém křídle se ukázal býti největším nebezpečím pro Kosmonoské borce. Radost máme ze střelců branek Rubáše, Fibingera a Kuzhmana. Pochvalu po utkání obdrželi všichni hráči, neb se jednalo o výkon týmový. Nevynucených chyb nicméně bylo tak jako tak hodně. Svůj potenciál na levém obránci naznačil skvělým výkone Bouček a i z výkonů jiných hráčů jsme spolu s trenérem Vondráčkem mohli být spokojeni. Absence hráčů zkoušejících své štěstí v ligových/divizních klubech se neprojevila a svědčí to o kvalitě našeho kádru. Možná vůbec největší radost máme z toho, jaký vývoj učinili za poslední půlrok Řežábek, Báča a Šebesťák, kteří na podzim paběrkovali, ale jejich role v týmu začíná být vetší a větší.

Sestava: Halák, Kučera, Schürrer, Bouček, Dasbach, Brož, Myška, Kuzhman, Kožený, Fibinger, Rubáš, Báča, Šebesťák, Burger, Bazala, Řežábek
Branky(Asistence): Fibinger, Rubáš, Kuzhman(Fibinger)

DK, 28.01.2023