SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – FK Slavoj Vyšehrad 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Zlepšený výkon, nepřinesl kýžený výsledek – V sobotním dopoledni jsme se představili za nádherného počasí poprvé letos na domácím pažitu. Po sérii nevydařených výkonů jsme si brousili zuby na vyšehradský slavoj, i přes velké úsilí jsme nakonec odcházeli „opět“ poraženi.

Celý týden jsme si říkali, že musíme změnit náš přístup k utkáním, být více agresivní, bojovní. To jsou atributy, které nám nejvíce scházeli v posledních kolech společně s koncovkou.

Od úvodních minut se hrál svižný fotbal na obě strany. Obě mužstva si vypracovala i několik nadějných šancí, ale ke gólu bylo daleko.

Až v pětadvacáte minutě minul míč nikým neatakovaný Svoboda a hostující Matič neměl již těžkou pozici. 0:1

Hned po přestávce Vyšehrad rozvlnil naši síť po druhé. Přihrávku přes celé vápno nikdo z obránců nezachytil a tak Saroian už jen doklepl. 0:2

Naše aktivita i přes inkasované góly byla dobrá jen postrádala více kvality v kombinaci a hlavně v zakončení.

Ve 41.minutě Stanečka přečetl rozehrávku a prudkou střelou k levé tyči překonal Vyšehradského Poláka v brance. 1:2.

Polovina zápasu před námi, soupeř se věnoval více verdiktům sudího než hře a my věřili ve zvrat.

V závěrečné půlhodince se obraz hry neměnil naopak přibývali šance na naší straně. Bohužel pro nás v bráně stál vynikající Polák, který již za svá záda nepustil jediný míč a my tak opět odcházeli z prázdnou.

Od začátku se hrál oboustranně opatrnější fotbal s ojedinělými výpady na obou stranách. Obrany fungovali celkem pevně, brankáři byly v případě potřeby pozorní a tak po půlhodině se výsledek neměnil.

Očima trenéra:

Dnes jsme viděli obrat v přístupu hráčů o 180°. Dřeli do úmoru, makali naplno od začátku do konce a ani to nestačilo. Musím tým pochválit za dnešní výkon. Herně to nebylo úplně to co chceme hrát, ale nasazením t byl jeden z nejlepších výkonů posledních měsíců. Takto se bojuje o výhru a věřím, že kluci si to do dalších utkání vezmou, přidají více fotbalovosti a dočkají se.

Chtěl bych také pochválit výkon dnešního sudího pana Miloše Pytlíčka (06). Jeho rozhodování mělo hlavu a patu na obě strany. I přes velkou nevoli hráčů v modrém a nemístných poznámkách či urážkách při některých momentech, neváhal včas a s přehledem zasáhnout a  hráče usměrňovat. Takto by měl rozhodčí vstupovat a usměrňovat mladé playery! Jen víc takových.

Sestava SKS1911:  Setinský – Borovec, Bouzek, Hnilička, Kalaš, Markovič, Martinka, Stanečka, Svoboda N., Šimek, Vyhlíd

Branka SKS1911: Stanečka

Další utkání hrajeme v neděli 4.6.2023 od 10:00 na Kladně (hřiště: FK Rozdělov). Přijďte nás podpořit, budeme to potřebovat!   

Syra