SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U14 – FK Varnsdorf 0:1 (0:0)

První zápas jarní části divize bodový zisk nepřinesl!

Po enormně dlouhé, bezpochyby velice náročné zimní přestávce, trvající celkem pět měsíců nastal čas poměřit síly s týmem ze Šluknovského výběžku – FK Varnsdorf. Hráči Střešovic cítili velkou motivaci a odhodlání vzhledem k uplynulé zimní přestávce, ve které se ukázalo hned několik povedených utkání a individuálních výkonů. Na podzim jsme si z Varnsdorfu odvezli cenný bod, po velmi bojovném a vyrovnaném utkání. Úkolem bylo podobný výkon zopakovat.

Přesně ve dvanáct hodin oba týmy nastoupily ke svému prvnímu klání jarní části. Na obou stranách se týmy museli potýkat s velkou marodkou a absencí. A tak zelený dres domácích oblékl například netradičně Matouš Pišl, který svou roli brankáře protentokrát vyměnil za roli stopera. Mezi tři tyče se tedy postavil Myška.

Už úvodní minuty zápasu naznačily že duel bude velmi bojovný, a tak jako na podzim, velmi vyrovnaný. První vážnější šanci měli v páté minutě hosté po naší nepovedené rozehře od Myšky. Hosté ale branku nakonec neohrozili.

Další velmi těžkou situaci přinesla 21. minuta a akce hostí. Myška ovšem střelu letící mezi tři tyče zneškodnil a vyražením na břevno zažehnal nebezpečí. Hned o pět minut později zahrozilo také mužstvo domácího celku, kdy se ke střele a následnému druhému pokusu po velmi slibné kombinaci dostala Hotovcová. Její střela ovšem také nerozvlnila síť. Poločas tak žádný gól nenabídl.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě. Od prvních vteřin byla vidět snaha zvýšit tlak na hosty a dokázat vstřelit branku. A naše vyvíjení tlaku na soupeře bylo hned znát, když se po rozehře hostí opakovala obdobná situace z prvního poločasu. Tentokrát, ale nezvládl svou rozehru soupeř a Střešovice už ve 42. minutě mířili na branku. Marně.

Následující minuty byly hodně nervózní z obou stran, hra se odehrávala zejména ve středu hřiště a vzájemné souboje se přiostřovaly. V 56. minutě se do hry podíval Veselý, který vystřídal velmi bojovného Špringla. Došlo tak na drobné promíchání sestavy, kdy si do té doby na krajním obránci hrající Roskovec vyzkoušel roli středního záložníka a Veselý zastoupil jeho roli krajního obránce. A hned po vystřídání došlo na první hezký náběh od Veselého, ze kterého ovšem také gól nepadl.

  Situace na hřišti se přiostřovala každým okamžikem. To vyústilo v potyčku přímo před zraky našich skalních fanoušků. Figurovali v ní Latuske a Štáfek. Oba z ní odcházeli se žlutou kartou na svém kontě. Hned 8 minut poté se už síť jedné z branek ve Střešovicích rozvlnila. Po špatně dostoupené situaci, a nutno říci, že též povedené kombinaci hostů se střelecky prosadil Adam Krupička.

V samotném závěru ještě do hry naskočil Nechuta, který vystřídal Otu. Hra se oživila ale branku už zápas nenabídl. Varnsdorf si tak z hlavního města odvezl plný počet bodů.

Další zápas čeká „čtrnáctku“ již tuto sobotu proti mančaftu z Karlových Varů.

SESTAVA: Myška, Roskovec, Horák, Pišl, Ota (střídán 73´), Hotovcová, Špringl (střídán 56´), Kunc, Novotný, Hereš, Latuske

STŘÍDAJÍCÍ: Veselý (56´), Nechuta(73´)  

Hodnocení podzimní části